10-man Semi-Finals Schedule
Rookie
Bracket 1:
Cartel Kidz
REFLEX
CPD FACTORY TEAM
Goodfellas
Bracket 2:
Digital Paintball Factory West
Anarchy
Team Abbey's
Excalibur
Novice
Bracket 1:
Momma's Boys
Mantis Factory Team
Enemy
PBX Reaper
Bracket 2:
Fox 4 Darkside
Havok
Rock-It Kids
Precision
ProAm
Bracket 1:
Cartel
Shockwave Canada
nemesis
VIEWLOADER ALLSTARS
Bracket 2:
Justice
Arsenal
Team Rage
fusion
Time: Field 1Field 2Field 3
10:00REFLEXCPD FACTORY TEAM Cartel KidzGoodfellas AnarchyTeam Abbey's
10:15Digital Paintball Factory WestExcalibur Mantis Factory TeamEnemy Momma's BoysPBX Reaper
10:30HavokRock-It Kids Fox 4 DarksidePrecision Shockwave Canadanemesis
10:45CartelVIEWLOADER ALLSTARS ArsenalTeam Rage Justicefusion
11:00REFLEXGoodfellas Cartel KidzCPD FACTORY TEAM AnarchyExcalibur
11:15Digital Paintball Factory WestTeam Abbey's Mantis Factory TeamPBX Reaper Momma's BoysEnemy
11:30HavokPrecision Fox 4 DarksideRock-It Kids Shockwave CanadaVIEWLOADER ALLSTARS
11:45Cartelnemesis Arsenalfusion JusticeTeam Rage
12:00CPD FACTORY TEAMGoodfellas Cartel KidzREFLEX Team Abbey'sExcalibur
12:15Digital Paintball Factory WestAnarchy EnemyPBX Reaper Momma's BoysMantis Factory Team
12:30Rock-It KidsPrecision Fox 4 DarksideHavok nemesisVIEWLOADER ALLSTARS
12:45CartelShockwave Canada Team Ragefusion JusticeArsenal
10-man Finals Schedule
Rookie
Cartel Kidz
Team Abbey's
CPD FACTORY TEAM
Excalibur
Novice
Rock-It Kids
Momma's Boys
Enemy
Fox 4 Darkside
ProAm
VIEWLOADER ALLSTARS
Justice
Team Rage
nemesis
Time: Field 1 Field 2
14:00Team Abbey'sCPD FACTORY TEAM Cartel KidzExcalibur
14:15Momma's BoysEnemy Rock-It KidsFox 4 Darkside
14:30JusticeTeam Rage VIEWLOADER ALLSTARSnemesis
14:45Team Abbey'sExcalibur Cartel KidzCPD FACTORY TEAM
15:00Momma's BoysFox 4 Darkside Rock-It KidsEnemy
15:15Justicenemesis VIEWLOADER ALLSTARSTeam Rage
15:30CPD FACTORY TEAMExcalibur Cartel KidzTeam Abbey's
15:45EnemyFox 4 Darkside Rock-It KidsMomma's Boys
16:00Team Ragenemesis VIEWLOADER ALLSTARSJustice
Website contents and layout Copyright 2003-2014 by APPA